Sohbet Girişi

Asgari Ücret Komisyonu

E-Sohbet.Org Haber Asgari Ücret

Asgari ücrette işte ilk rakamlar

Yaklaşık 7 milyon çalaşan ve tüm Türkiyenin ilgisinin odağında olan asgari ücrette ilk rakamlar birer birer telafuz ediliyor.Çalışma bakanı Biz asgari ücretlimizi Enflasyon ve ekonomik dalgalanmanın çok büyük oldugu bu zamanda bütün asgari ücretli vatandaşlarımızı koruyacağız.Asgari Ücret tespit komisyonu ikinici toplantısı ise 7 Aralıkta Türk-iş ,3. toplantısını da 9 Aralıkta TİSK le yapacaklar.Çalışanlarımızın emeğini koruyacak bir rakam belirlememiz şart.

İşçi ve işverenlerin anketleri

Çalışanlarımızın asgari ücret için talepleri 3500 -4000 TL arasında yer alıyor.Son zamanlarda sürekli artan kur ve piyasanında etkiyle asgari ücretli çalışan vatandaşlarımızı bu yükün altından çıkarıp refah seviyelere ulaştırmamız gerekiyor.Asgari ücretli çalışanlarımızın yükü işverenlerimizede zor gelebilir o yüzden bu yükü hafifletmeyide planlıyoruz.Son görüşmelerle bbelirlenecek olan asgari ücret bütün ülkemize ve çalışanlarımıza hayırlı olması dilegiyle.Asgari Ücret ile ilgili anketimizi değerlendirmek için lütfen oy kullanın.

Sizce Asgari ücret kaç Tl olmalıdır ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Chat Sohbet Mirc Sohbet

 

Chat Sohbet Mobil Sohbet Üyeliksiz ve ücretsiz sohbetin keyfini çıkarabileceğiniz adres.Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için Veb sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz.Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için web sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz. Chat Sohbet MobiL Sohbet Haber Spor Yaşam Video Finans Yemek Oyun Forum Kadın ve Erkek Magazin Trend Sinema Eğitim Sanal para Kripto para Döviz Emtia ve Diğerleri birçok konuda bir araya gelebileceğiz platform Sosyal ağımıza katılın.

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like80 Okundu
kategoriKategori : E Sohbet- KameraLı Sohbet, EvLi Sohbet, Görüntülü Chat
yorum3 yorum
linkLink : Asgari Ücret Komisyonu
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?