sohbet girişi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ciddi Açıklamalar

E-Sohbet.Org Haber Ekonomi

Kur ve Faiz Oyununa Gelmiyecegiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan artık yüksek fazi verecek sıcak para politikasını itiyoruz elimizin tersiyle. Düşük Faizle Özel sektörle faiz yarışına girilmiyecek talimatı.İstihtam artıcak üretim artıcak Küresel sermayeyle ihracatta çok çok iyi konumdayız.Bunlar ihracatın sonuçları.Ekonomi 3. çeyrektede büyüdü. 6 sıfırı atıyoruz dediğimiz zaman taksim meydanında tepkiler çığ gibi büyümüştü.Bütün hepsinin üstesinden geldik şimdide geliceğiz.Döviz Kazanıp cari fazla veren bir ekonomi hedefliyoruz.Yüksek Faizle Değil düşük enflasyonla üretimle kazanacağız.Döviz Kurunu baskılamak ithalatı yapmak yerli üretimi yok eder yapısal enflasyonu yerli üretim kalıcı hale getirir.Kur artışı sonu olmayan bir sarmaldır.Rusyadan ciddi bir turist akını var Antalya büyük bir turist akımı çekiyor Sayın Putinle anlaşmalaırımızda bunun ilk adımları bunun sayesinde cari fazlayla hayata yeniden geçicegiz.Ben Milletime Verdiğim Sözü tutan bir siyasetçiyim.Halkımızı sağ duyulu davranmaya davet ediyorum.kışkırtmalara papuç bırakmayacağınıda biliyorum.Ekonomik göstergelerimiz çok güçlü bunu zayıf göstermeye çalışanlarada fırsat vermiyeceğiz.

Asgari Ücret ve Emekliler Konusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Döviz kurunda gördüğümüz son hareketlerin ekonomi temelinde görükmeyen bir hareklet olduğu apaçıktır.Yine Konuşmalarında Sayın Kemal Kılıçdaroğluna yüklendi.Özellikle sgk daki zarardan sen sorumlusun bay Kemal dedi. Türkiye eski Türkiye değildir.Ekonomimiz tehditleri tamemen boşa çıkartacak bir ülkedir.Algı operasyonları ile döviz manipilasyonlarıyla bizi etkileyemiyeceklerdir.Ülkemizi Faiz çıkmazından kurtarmamız lazim.Üretim ile bu işin altından kalkacagız.Fırsatçılara göz açtırmayacagız.Stokçuluk bizim dinimizdede yeri olmayan bir konudur.Kısacası stokçuluk hırsızlıktır.Bununla ilgili fahiş fiyat artışlarına bir düzenleme uygulama getirecegiz.Mücadelenin ötesinde başka bir durumla karşı karşıyayız. Malı temiz edemiyorlar öyle ve ya böyle demir cevheri bizdede var ama bizde istedigimiz cevher yok mecburen ithalata giriceksin.Başta enerji olmak üzere kamudan kullanmak kaydıyla vatandaşımıza enflasyonun artışını göstermemeye çalışıyoruz.Biz Vatandaşımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz.Toplumun tüm kesimini bu süreçte koruyacağız.Üretim yatırımını artıracağız.Emekliler için ise bizden daha çok koruyan bir hükümet olmadı.Emeklilere bayram ikramiyelerini biz verdik.Aylıklara oransal artışla emekli aylıklarını refah seviyeye ulaştırdık.Ekonomik göstergelerimiz güçlü.Doğalgaz aramada 6. gemimizi filomuza kattık.Faiz zengini daha zengin Fakiri daha fakir yapar.Merkez Bankası Bağımsızdır ve yineliyoruz.Enflasyon neticedir faiz sebebtir.

Chat Sohbet Mirc Sohbet

Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için Veb sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz. Chat Sohbet MobiL Sohbet Haber Spor Yaşam Video Finans Yemek Oyun Forum Kadın ve Erkek Magazin Trend Sinema Eğitim Sanal para Kripto para Döviz Emtia ve Diğerleri birçok konuda bir araya gelebileceğiz platform Sosyal ağımıza katılın.

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like9 okundu
kategoriKategori : E Sohbet- KameraLı Sohbet, EvLi Sohbet, Görüntülü Chat
yorum1 yorum
linkLink : Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ciddi Açıklamalar
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?