Sohbet Girişi

Cumhurbaşkanı : Tek derdimiz ihracat

E-Sohbet.Org Haber Cumhurbaşkanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sorunumuz ihracattır

Gaziantep’in kurtuluşunun 100. yılında Eğitime Destek Kampayasının ödül töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan tek derdimiz ihracat ve biz bunu başarmalıyız cümlelerini sarf etti.Hadisi Şeriften örnek vererek komşusu açken tok yatan bizden değildir sözünü benimseyebilirsek ve bunu hayatımıza sokarsak yer yüzününde refahını sağlamış ve sağalama yolunda bir adım atmış oluruz.Devlet millet el ele vererek her işin üstesinden gelebiliriz.Sadece kendisi için çalışmak veya başkalarını görmemek bizim dinizimizde yoktur.

Devlet Millet Elele

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Yaşadığımız bu ekonomik zorluklarıda elbet aşıcağız.İnanıp azmedip vatanımızı sevip koruyup vatan için çalışmaktır.Bizim sorunumuz sadece ihracat sorunudur bunu aştıktan sonra bütün dünya bize gıpta ile bakacaktır.Tabiki nasılmı yeni nesil okadar güçlü ve eminki hem fikri hemde iradesini ortaya koyabiliyor.Biz bütün illerimize olduğu gibi Gaziantep ilimizde büyük yatırımlar yaptık bunu herkes görebilir.

Chat Sohbet Mirc Sohbet

 

Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için Veb sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz. Chat Sohbet MobiL Sohbet Haber Spor Yaşam Video Finans Yemek Oyun Forum Kadın ve Erkek Magazin Trend Sinema Eğitim Sanal para Kripto para Döviz Emtia ve Diğerleri birçok konuda bir araya gelebileceğiz platform Sosyal ağımıza katılın.

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like105 Okundu
kategoriKategori : E Sohbet- KameraLı Sohbet, Görüntülü Chat
yorumyorum yok
linkLink : Cumhurbaşkanı : Tek derdimiz ihracat
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?