sohbet girişi

Flash Bellekte silinen dosyalarınızı Geri Getirin.

E-Sohbet.Org Bilgi

FLASH BELLEK VE BİLİNMEYENLER

Flasg belleğinizde silinen dosyalar için artık korkmanıza gerek yok.Birkaç program ile bu sorunu halledebilme imkanı var.Ayrıca programlar ücretli ve ücretsiz olarak sizlere hizmet sunmakta.

Tabiki Flash belleğinizde silinen dosyaları programsız da geri getirmek mümkün.Peki bunu nasıl yapabilirim?

FLASH BELLEK İÇİN ÇÖZÜM

Sırasıyla bu adımları uyguluyoruz.

Flash belleğinizi bilgisayara taktıktan sonra;

1- Windows 10/8.1/8/7 kullanıcıları Windows tuşu + R tuşuna basıp çalıştır ekranını getiriyoruz.

2- Açılan çalıştır ekranında CMD yazıp komut satırını getiriyoruz.

3- Komut satırı ekranında Flash belleğimiz hangi harfle gözküyorsa o harfi yazıp iki nokta üstüste koyup enterliyoruz. Örneğin : F: NOT:Sizde farklı gözükebilir.

4- Girdiğimiz flash bellte bu komutu attrib /s /d -r -a -s -h yazıp enterliyoruz.

KOMUTTAN SONRAKİ ADIMLAR

Bütün bu adımları sırasıyla uyguladığımızda belli bir süre bekleme süresi oluyor, tabi bu flash belleğinizde dosyaların içeriği ve büyüklüğü ile alakalıdır.işlem tamamlandığında ise komut ekranı satırında flash belleğinizin dizini gelecektir. Örneğin: F: gibi bu ekran çıktığında artık işleminiz tamamlanmıştır.Flash belleğinizin içine girip dosyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Chat Sohbet MobiL Sohbet Canlı Kameralı Sesli Sohbet

Web Sohbet OdaLarı MobiL Chat Sohbet odaları ESohbet E-Sohbet ücretsiz sohbet Chat Sohbet Mobil Sohbet Sohbet Sesli Chat istanbuL sohbet OdaLarı Ankara Sohbet OdaLarı Türkiye Sohbet OdaLarı Sohbet OdaLarı ircx sunucusu Kameralı chat mynetsohbet Hoş sohbet ücretsiz Sohbet Odaları Mekan eski mynet sohbet canlı Sohbet Alem Sohbet ideal Sohbet Sohbetci islami Sohbet Dini Sohbet Canlı Görüntülü Sohbet Odaları ile canlı ve anında Sohbet edin.

Chat echat Sohbet esohbet e sohbet mobil sohbet islam islami sohbet Dini Sohbet Tasavvuf Fıkıh Sohbetleri ircx Sohbet e-sohbet esohbet geveze Sohbet irc Sohbet Mirc Sohbet E-Sohbet.Org Mirc Script Mirc indir Mirc Download Türkkçe Mirc indir ircx sohbet mobil ağ esohbet.net sohbet.net chatci playchat echat e-chat chat.net chat.com chat.org sohbet.org canlı sohbet sesli sohbet camera kameralı sohbet görüntülü sohbet sanal sohbet chat mobil chat odaları ile yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. IRC Sohbet E-Sohbet.Org Networklarına bağlıdır.Chat Sohbet MobiL Sohbet Haber Spor Yaşam Video Finans Bist Yemek Oyun Forum Kadın ve Erkek Magazin Trend Sinema Eğitim Sanal para Kripto para Döviz Emtia Borsa Bist ve Diğerleri birçok konuda bir araya gelebileceğiz platform Sosyal ağımıza katılın canlı sohbet edip bilgi sahibi olun.

Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için Veb sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz. Chat Sohbet MobiL Sohbet Haber Spor Yaşam Video Finans Yemek Oyun Forum Kadın ve Erkek Magazin Trend Sinema Eğitim Sanal para Kripto para Döviz Emtia ve Diğerleri birçok konuda bir araya gelebileceğiz platform Sosyal ağımıza katılın.

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like11 okundu
kategoriKategori : Kod Dünyası
yorum2 yorum
linkLink : Flash Bellekte silinen dosyalarınızı Geri Getirin.
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?