sohbet girişi

Merkez’den Dövize Müdahale !

E-Sohbet.Org Haber Son Dakika

Kurun dengesiz hareketine ani müdahale

Dövizde dengesiz seyreden hareketlilik için ani müdahale ile piyasaya satım için müdahale edilmektedir duyurusunu yaptı.Gün içi anlık 13.80 leri gören dolara müdahale geldi.Türk Lirası geçtigimiz haftanın başından itibaren dolar karşısında değer kaybeden en fazla para birimi olmuştu.

TCMB den kamuoyu duyurusu

Ani kur hareketlerine karşı ve fiyat oluşumlarının dengesiz seyrine satım yönünde ani müdahale edilmektedir duyurusunda bulundu.

Chat Sohbet Mirc Sohbet

Chat Sohbet Mobil Sohbet Üyeliksiz ve ücretsiz sohbetin keyfini çıkarabileceğiniz adres.Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için Veb sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz.Sizlerde e-Sohbet.Org’da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. iletişim için kullanabilecek yollar Chat Sohbet ve Mobil için Veb sitemizi kullanabilirsiniz veya e-Sohbet.Org Mirc Scripti indirip bağlanabilirsiniz. Chat Sohbet MobiL Sohbet Haber Spor Yaşam Video Finans Yemek Oyun Forum Kadın ve Erkek Magazin Trend Sinema Eğitim Sanal para Kripto para Döviz Emtia ve Diğerleri birçok konuda bir araya gelebileceğiz platform Sosyal ağımıza katılın.

admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like10 okundu
kategoriKategori : E Sohbet- KameraLı Sohbet, EvLi Sohbet
yorum1 yorum
linkLink : Merkez’den Dövize Müdahale !
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

  • Döviz ile alım satımı bitiremedikçe çok zor işimiz dolar euro sterlin hiç birini kabullenmemek lazim.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?